Paul Schmidt’e göre Biorezonans terapisi

Paul Schmidt’e göre Biorezonans terapisi

5/21/2021

Paul Schmidt'e göre biorezonans, insan tıbbı, veteriner hekimliği, geleneksel Çin tıbbı uygulamaları, bina biyolojisi ve koruyucu sağlık / refah gibi çok geniş bir uygulama alanlarına sahiptir.

Şimdi bir tıbbi cihaz ile sağlıklı yaşam (koruyucu sağlık ve refah) cihazı arasındaki sınır çizgisinin nerede çizildiğini sorabilirsiniz.

Küçük ama çok açıklayıcı bir örnek bunu açıklayacaktır: Herkes bir tahıl yastığı (grain cushion) kullanımına aşinadır.

Yastık fırında ısıtılır ve gergin kas bölgesine yerleştirilir. Tahıl yastığının üreticisi boyun ağrısının tedavisi için uygun olduğunu söylüyorsa, bir rahatsızlığı tedavi edebileceği iddiası yastığı, onaylanması gereken bir tıbbi ürüne dönüştürür. Üretici, yastığın koruyucu sağlık ve refah için olduğunu söylüyorsa, tıbbi bir ürün olarak onaylanması gerekmez.

Paul Schmidt'e göre Biorezonans, rezonans frekanslarını belirleyerek ve uyumlu hale getirerek organizmanın koruyucu sağlık ve refahını artırmayı hedeflemektedir. Özellikle insan ve hayvan organizmasının ilgili tüm rezonans frekanslarının tarandığı ve daha sonra uyumlu hale getirildiği aralık değer testi oldukça etkilidir ve rahatsızlıkların tedavi ettiği için herhangi bir onaylanma gerektirmez.

Hem Rayocomp PS 1000 polar 4.0 hem de Rayocomp PS 10 sağlık ve refah artıran cihazlar veya daha kesin olarak tıbbi olmayan ürünler olarak kullanılabilir. Bu nedenle sağlık / refah kategorisinde sipariş edilebilecek cihazlar tıbbi olmayan ürünlerdir. Bir doktor veya tıp eğtimi olmayan bir uygulayıcı, uygulama pratiğinde tıbbi olmayan ürünleri de cihazların aynı zamanda tıbbi onaylı olduğu bilgisiyle güvenle, kullanabilir.

Aynı şey, insan veya veterinerlik sektöründeki cihazları kullanan özel kişiler için de geçerlidir. Paul Schmidt'e göre Bioresonance'a dayanan binlerce cihaz evde özel kullanımdadır. Giderek daha fazla terapist, Paul Schmidt'e göre Biorezonans bazlı cihazları kullanarak müşterileri için ek tedavi sağlama olasılığını keşfediyor.

Ayrıca Rayonex Biomedical GmbH, Paul Schmidt'e göre Biorezonans kullanılarak geliştirilen ve test edilen detektörler, hafıza kartları, değişken cihaz yazılımlarından diyet takviyelerine ve biyo-alan oluşturan cihazlara kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Aynı şekilde, dersler, seminerler, kongreler, web seminerleri veya günün 24 saati çevrimiçi olarak bulunabilen Rayonex Wiki'de kapsamlı eğitim ve daha fazla yeterlilik gösteren sertfikasyon verilebilmektedir.

Bize Ulaşın

Halkapınar Mahallesi 1202/2 Sokak Gıda Çarşısı İş Hanı No:31/816 İzmir