RAYO®-GUARD

RAYO®-GUARD

12/15/2021

Rayo®-Guard elektromanyetik kirliliğe, bakterilere, virüslere, parazitlere ve mantarların hepsine karşı aynı anda vücudumuzun doğal savunmasını yani bağışıklığımızı güçlendirecek küçük taşınabilir bir cihazdır. 

Bu cihazın Paul Schmidt’e göre biyorezonans göz önüne alınarak yapıldığını da eklersek

Rayonex Biomedical GmbH’in geliştirdiği en yeni ve muazzam cihazı:

RAYO®-GUARD

Rayo®-Guard Rayonex’in en yeni, en etkili ürünüdür. Rayo®-Guard elektromanyetik kirliliğe, bakterilere, virüslere, parazitlere ve mantarlara yönelik alanları toplamda 5 RAH program kullanarak vücudumuzu koruyan ilk taşınabilir biyoalan oluşturma cihazıdır. 

Nasıl Çalışır?

Aşağıda bahsedilen RAH programları özel bir hafıza çipinde saklanılır ve Çift-Uçlu anten kullanılarak temel frekans değeri 10.00’a göre aktarılır.

RAH 04.00 Tüm elektro-manyetik kirlilikler

RAH 20.00 Tüm bakteriler

RAH 22.00 Tüm virüsler (Şuan ki Coronavirüs frekans spektrumu da dahil)

RAH 24.00 Tüm Parazitler

RAH 26.00 Tüm Mantarlar

Özellikle şuan içinde bulunduğumuz zamanlarda, Rayo®-Guard olası enfeksiyonları önlemek için vücudun kendi savunma sistemini güçlendirme de en değerli cihazdır.

Birçok test seriler sonrasında, Sağlıkçı Karin Schussmann Rayo®-Guard’ın olağanüstü başarılı etkisini doğrulamaktadır ve böylece daha önce bahsedilen nedensel etkilerden hastalarının korunmasında önemli bir rol oynadığını belirtmektedir.

Rayo®-Guard sadece 6 cm çapında olup 53 gr ağırlağındadır. Cebe yada el çantasına
kolaylıkla konulabilir. Rayo-Guard’I kolye olarak takmak isteyenler için bir kolye aparatıda geliştirilmiştir. Ayrıca veya Rayo-Guard ile birlikte set olarak alınabilir.


Bize Ulaşın

Halkapınar Mahallesi 1202/2 Sokak Gıda Çarşısı İş Hanı No:31/816 İzmir