Rayoscan® Human

Rayoscan® Human

12/14/2021

Rayoscan® Human, Rayonex'in üst düzey yazılım modülüdür. EKG analizine dayalı, enerjik bir test sayesinde tam kapsamlı, nedene yönelik bir terapi önerisi sunulur.

Daha sonra 22 fizyolojik alanın frekans spektrumları vücuda uygulanır. Entegre EKG analizi, biofeedback prosedüründe enerjik bir bakış açısından en önemli fizyolojik alanı yaklaşık 2 dakika içinde belirler.

Önerilen veya terapist tarafından seçilen fizyolojik alan için, uygun ayrıntılı programlar da biofeedback prosedürü kullanılarak tam otomatik olarak belirlenir. Ayrıntılı test yaklaşık 15 dakika sürer. Çıkacak sonuç ise, Rayocomp PS 1000 polar 4.0 veya Rayocomp PS10 basic ile evde tedavi için, yukarıda açıklandığı gibi tamamen kapsamlı, nedene yönelik tedavi önerisidir. Yazılım modülü ayrıca bir ilerleme kontrolü aracılığıyla terapi ilerlemesini gösterme olanağı sunar.

Bu nedenle, tıbbi bir bakış açısından, Rayoscan® Human bir teşhis yazılımı değildir ve terapisti Rayonex Biomedical GmbH cihazlarıyla enerjik bir tedavi için bireysel bir terapi planı geliştirmede destekler.

BaPS ve RAH taraması

Hem bireysel aralık değeri testi (BaPS Taraması) hem de pratikte kanıtlanmış RAH Taraması, yeni teknoloji ile otomatik olarak gerçekleştirilebilir.

Paul Schmidt'e göre Biorezonans'ın gelişim tarihinde ilk kez, en önemli organ sistemlerinin 22 fizyolojisinde organizmayı enerjik olarak değerlendirmek ve en önemli ve özellikle enerjik bir bakış açısıyla tedaviye ihtiyaç duyan fizyolojik alanı belirlemek için bir check-up'ta RAH Taraması'nı kullanmak mümkündür.

İlerleme Kontrolü

İlerleme kontrolünün entegrasyonu, terapinin gidişatını her hafta etkileyici bir şekilde gösterebilir. Bu amaçla danışan üzerinde son terapi programı tekrar enerjisel olarak
değerlendirilir ve enerjisel olarak dengelenmiş program modülleri çıkartılır. Halen tedavi gerektiren diğer programlar ve sonraki tedavi için doğrudan yeni bir tedavi önerisi sunulur.

Bir bakışta avantajlarımız:


✔ Operasyon birkac saat içinde son derece hızlı bir şekilde öğrenilebilir.

✔ EKG tabanlı bir uygulamanın performansı hem terapist hem de danışan tarafından bilinir ve aşinadır.

✔  Belirlenen terapi programları Green Card'a kaydedilirse, Rayocomp PS 10 basic ile evde terapi yapılabilir.

✔ Entegre ilerleme kontrolü sayesinde, halihazırda elde edilen terapi ilerlemesi terapiste ve danışanına gösterilebilir.

✔ Yeni Rayoscan® Human, aralık değeri testi (iyi bilinen enerjik parmak izi) için de kullanılabilir.

✔ Rayoscan® yazılımı üçüncü şahıs bir geliştirme değildir, Rayonex'in kendi laboratuvarlarında geliştirilmiştir ve gelecekte de geliştirilmeye devam edecektir.

✔ Modülün diğer geliştirmeleri internet güncellemeleri aracılığıyla kolayca aktarılabilir.

✔ Modülün gelecekteki güncellemeleri Rayocomp PS 1000 polar 4.0 kullanılarak ücretsiz
olarak indirilebilir.

✔ Rayoscan® tarafından belirlenen terapi programları arşivlenebilir ve kağıt olmadan e-posta ile gönderilebilir, örn. pdf ile.

Bize Ulaşın

Halkapınar Mahallesi 1202/2 Sokak Gıda Çarşısı İş Hanı No:31/816 İzmir