Rayocomp PS 10 Vet

Rayocomp PS 10 Vet

Rayocomp PS 10 VET Rayonex Biomedical GmbH tarafından veteriner tıbbı için yapılmış portatif bir biyorezonans cihazıdır.

Tüm vücutta tam bir enerji kontrolü ile terapist, hayvanın anlık sağlık durumuna ilişkin bir genel bakış elde edebilir. Kalp, karaciğer ve böbreklerin yanı sıra kas-iskelet sistemi ve büyük, küçük hayvanların ve çiftlik hayvanlarının zihinsel durumu da Rayocomp PS 10 VET kullanılarak değerlendirilebilir ve terapiste bir terapi planı hazırlaması için mükemmel bir temel sunar.

Ayrıntılı nedene yönelik analizler, örn. hayvanların çevresindeki elektromanyetik veya jeopatik stresler, tedavi edici analiz seçeneklerini genişletir.

Enerji bazlı bakteri ve virüs testleri hızlı bir tehşis konulmasını kolaylaştırır.

Enerji bazlı hayvan yemi ve içme suyu testleri, Rayocomp PS 10 VET için başka bir potansiyel uygulama alanıdır. Optimal uyumlu hayvan yemleri, ayrıca koruyucu önlemler olarak hayvan müşterinin ihtiyaçlarına göre diyet yemleri veya ek yemler de test edilebilir.

Hayvan alerji müşterileri için, alerjenler enerjik olarak test edilebilir ve Rayocomp PS 10 VET kullanarak hassasiyet seviyesi düşürülebilir.

Veterinerlik sektöründe herhangi bir tıbbi cihaz yönetmeliği bulunmadığından, Rayocomp PS 10 VET düzenleyici makamlar tarafından tanınmamaktadır ve bu nedenle tıbbi cihaz için tüm testleri karşılamasına rağmen tıbbi olmayan bir cihaz olarak kabul edilmektedir!

 

Bütün Rayocomp PS 10 cihazlarının sınıflandırılması:

Rayocomp PS 10 med.: IIa sınıfı medikal cihaz

Rayocomp PS 10 VET: Medikal olmayan cihaz

Rayocomp PS 10 TCM: Medikal olmayan cihaz

Rayocomp PS 10 BB: Medikal olmayan cihaz

Rayocomp PS 10 Evolution: Medikal olmayan cihaz

Rayocomp PS 10 basic: Medikal olayan cihaz

Rayocomp PS 10 Complete-Edition: Medikal olmayan cihaz

Rayocomp PS 10 Edition 35: Medikal olmayan cihaz

 

Rayocomp PS 10 VET, veteriner veya alternatif hayvan sağlığı pratisyenlerinin enerji analizlerini çok rahat bir şekilde gerçekleştirmesine veya atlar, köpekler ve kediler için 600'ün üzerinde farklı özel RAH testi ve uyum programı kullanmasına olanak tanır.

Yeni Rayocomp PS 10 VET’in öne çıkan özellikleri

➤Entegre şarj edilebilir pil ve düşük ağırlığından dolayı portatiftir.

Entegre şarj edilebilir pile rağmen Rayocomp PS 10 VET sadece 1,7 kg ağırlığındadır. Sonuç olarak cihaz, hayvanın enerji analizi veya evde tedavisi için sahada veya ahırda kullanım için idealdir. RAH “Yeşil Kart” aynı zamanda Rayocomp PS 10 VET'nin evde tedavi için hayvan sahibine ödünç verilmesini sağlar.

➤Dizayn

Rayocomp PS 10 VET'nin tasarımı, daha büyük Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET'in renkleri ve görünümüyle uyumlu hale getirildi.

➤Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET kullanarak internet üzerinden güncelleme opsiyonu

Rayocomp PS 10 VET kullanıcıları, cihaz bir Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET'e bağlandığında internet üzerinden otomatik olarak güncellenebildiğinden, en son gelişmelerden artık her zamankinden daha hızlı yararlanabilir. Böylece Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET'e Lennestadt'taki Rayonex sunucusundan daha önce indirilmiş olan en son yazılım Rayocomp PS 10 VET'e rahatça kurulabilir.

➤Rayocomp PS 10 VET – Almanya’da üretildi

Portatif Rayocomp PS 10 VET, Almanya'da bulunan Lennestadt adlı bir toplulukta, tıbbi cihazlar için aynı kalite yönetim sistemi olan DIN EN ISO 13485'e uygun olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir. Ayrıca, TÜV Nord tarafından yıllık olarak denetlenmektedirler.

➤Yeni cihazın içerisinde bulunan parçalar

Rayocomp PS 10 VET'deki tüm donanım bileşenleri tüketici standartlarına göre değil de endüstriyel standarda göre üretilmektedir. Bu, cihazın tüm bileşenlerinin en yüksek ve en sağlam kalitede olduğu anlamına gelir.

Cihaz, yeni özelliklerin yanı sıra mevcut tüm avantajlarla birlikte gelir:

➤Geniş ve net okunabilir ekran

➤Basit frekans değerleri için hızlı erişim seçeneği

➤Tamamen entegre edilmiş Paul Schmidt’e göre Biyorezonans

➤ Maksimum özelleştirme ve düşük maliyet için modüler yazılım tasarımı (BWYN – ihtiyacınız olanı satın alın)

➤Satın alma opsiyonları

Rayocomp PS 10 VET'in tedarik kapsamı aşağıdaki bileşenlerden oluşur: 

Mad. No.: 20110

Ana güç ünitesi ve şarj aleti, entegre edilmiş yeniden şarj edilebilir batarya, kullanım kılavuzu, paketleme ve taşıma çantası içeren Rayocomp PS 10 VET.

Elbette, kullanıcı olarak siz, distribütörünüz tarafından cihazın çalışması ve kullanımı hakkında kapsamlı bir şekilde bilgilendirileceksiniz.

 

Rayocomp PS 10 VET için aşağıdaki aksesuarları öneriyoruz:

Mad. 2098: Rayocomp PS 10 VET için M11 RAH VET modülü

RAH uzman yazılım sistemi, özellikle Rayocomp PS 10 VET için, atlar, köpekler ve kediler için kapsamlı frekans koleksiyonları, hayvanlar için özel çakra programları, hayvanlar için akupunktur salınım tedavisi, enerji bazlı hayvan yemi testleri, enerji bazlı içme suyu testleri, enerji bazlı alerjen testleri, Bach çiçekleri, Schüssler tuzları vb. için enerji bazlı testler.

Mad. 35910: RAH “Yeşil Kart”, 5'li set. Sette 5 adet RAH “Yeşil Kart” bulunur.

Rayocomp PS 10 VET ile basit frekans değerleri kullanarak kolay tedavi, depolama ve RAH programları için kullanılabilir.

 

Opsiyon:

Mad. 20125: Rayocomp PS 10 basic, temel cihaz, kutu, kullanım kılavuzu, müşterinin evindeki mobil uygulamalarda kullanım için M1, M9, M11 ve M12 modülleri.

Rayocomp PS 10 basic'in üstün faydaları: Hayvan sahibi tedavi programlarına giremez ve sadece uygulama için terapist tarafından oluşturulan RAH “Yeşil Kart”ı kullanabilir.

Bize Ulaşın

Halkapınar Mahallesi 1202/2 Sokak Gıda Çarşısı İş Hanı No:31/816 İzmir