Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET

Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET

Rayocomp PS 1000 polar 4.0  VET yüksek kaliteli bir Rayonex Biyomedikal Ltd. cihazı olup veterinerlik tıbbında kullanım içindir.

Tüm vücutta tam bir enerji kontrolü ile terapist, hayvanın anlık sağlık durumuna ilişkin bir genel bakış elde edebilir. Kalp, karaciğer ve böbreklerin yanı sıra kas-iskelet sistemi, büyük / küçük hayvanların ve çiftlik hayvanlarının zihinsel durumu da Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET kullanılarak değerlendirilebilir ve terapiste bir terapi planı hazırlaması için mükemmel bir temel sunar.

Ayrıntılı nedene yönelik analizler, örn. hayvanların çevresindeki elektromanyetik veya jeopatik stresler, tedavi edici analiz seçeneklerini genişletir.

Enerji bazlı bakteri ve virüs testleri hızlı tanıyı kolaylaştırır.

Enerji bazlı hayvan yemi ve içme suyu testleri, Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET için başka bir potansiyel uygulama alanıdır. Optimal uyumlu hayvan yemleri, ayrıca koruyucu önlemler olarak hayvan müşterinin ihtiyaçlarına göre diyet yemleri veya tamamlayıcı yemler de test edilebilir.

Hayvan alerjisi olan hastalarda, alerjenler, Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET kullanılarak enerjik olarak test edilebilir ve duyarsızlaştırılabilir.

Veterinerlik sektöründe tıbbi cihaz yönetmeliği bulunmadığından, Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET ve Rayocomp PS 10 VET düzenleyici makamlar tarafından tanınmamaktadır ve bu nedenle tıbbi bircihaz için olan tüm testleri karşılamalarına rağmen tıbbi olmayan cihazlar olarak kabul edilmektedir! 

Bir bakışta tüm Rayocomp PS 1000 polar 4.0 cihazlarının sınıflandırılması:

Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med.: IIa sınıfı medikal cihaz
Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET: Medidal olmayan cihaz
Rayocomp PS 1000 polar 4.0 TCM: Medical olmayan cihaz
Rayocomp PS 1000 polar 4.0 BB: Medikal olmayan cihaz
Rayocomp PS 1000 polar 4.0: Medikal olmayan cihaz 

Yeni Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET'nin geliştirilmesi, Paul Schmidt'e göre Biyorezonans'ta gerçek bir evrimi temsil ediyor. Bu yeni cihazın geliştirilmesine yaklaşık 3.5 milyon Euro tutarında yatırım yapılmıştır. Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET, veteriner veya alternatif hayvan sağlığı pratisyenlerinin enerji analizlerini çok rahat bir şekilde gerçekleştirmesine veya atlar, köpekler ve kediler için 600'ün üzerinde farklı özel RAH testi ve harmonizasyon programlarının kullanmasına olanak tanır.

Yeni Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET'in öne çıkan özellikleri

 • Veteriner tıbbında tedavi için yüksek hızlı RAH.

Hiçbir RAH programının hazır olması, terapi için kullanılmadan önce 1 saniyeden uzun sürmez. Bu, kullanıcıya çok zaman kazandırır.

 • Dipol Anten Sistemi yaklaşık %20 daha hızlı.

Cihaz içerisindeki dipol anten sisteminin hızı %20 oranında arttırılabilmektedir. Bu, terapi sırasında daha da fazla zaman kazandırır.

 • Konfor fonksiyonu olarak entegre edilmiş yeniden şarj edilebilir batarya.

Yeni Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET Standart konfor fonksiyonu olarak içinde yeniden sarj edilebilir batarya bulundurmaktadır. Bu batarya kesintisiz güç kaynağı olarak çalışır ve elektrik kesintileri bile olsa cihazınız çalışmaya devam eder.

 • Internet üzerinden güncellenebilir cihaz.

Bu cihazın internet üzerinden güncellenebilmesi sayesinde cihaz kullanıcıları son gelişme ve güncellemelere artık her zamankinden çok daha hızlı ulaşabilir. Cihaz gerekli komutlar verildikten sonra Almanya Lennestadt’da bulunan Rayonex sunucularına otomatik bağlanarak son gelişme ve güncellemeleri indirip kurulumun yapar böylece cihazı yeniden başlattığınızda en son geliştirilmiş ve güncellenmiş özelliklere sahip olursunuz. Cihazlarımızın içinde kurulu olan bakım yazılımı sayesinde eğer isterseniz bizim mühendislerimiz cihazınıza bağlanarak gerekli bakım ve onarım işlemlerini yerine getirebilirler. Bunlara ek olarak internet üzerinden eğitim alabilirsiniz. Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET‘in kullanarak daha kücük cihazlarınızı, Rayocomp PS 10 VET. cihazınızı güncelleştirebilirsiniz. Yeni 4.0 özellikleri sayesinde en güncel gelişmelere hiçbir zaman olmadığı kadar hızlı erişebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Printer çeşitliği ve PDF biçiminde çıktı almak.

Rayoncomp PS 1000 polar 4.0 VET 3 evrensel printer sürücüsünü içinde barındırmaktadır (Epson, Canon ve HP), bu demek oluyor ki cihazınız çeşitli yazdırıcılara direk bağlanabilir. Rayocomp 1000 polar 4.0 VET‘in yeni özellikleri sayesinde geleneksel kağıda çıktı almak yerine PDF biçimine çevirme özelliği bulunmaktadır. Bu seçenek özellike müşterilerinize e-mail atmak veya dökümanlarınızı dijital olarak göndermek ve saklamak için çok kullanışlıdır.

 • Ayarlanabilir arka plan ışıkları.

Yeni Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET yaptığınız çalışmanın rengiyle görüntünün arka plan rengini eşlemenizi sağlar. Bu sayede yaptığınız çalışmayla cihazınız mükemmel bir harmoni içinde olur.

 • Entegre edişmiş eğitim videoları.

Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET’in en önemli özellikleri içine entegre edilmiş bir şekilde uygun bir dille anlatımı yapılmış kolayça anlaşılabilecek videolar içerir. Bu videoları cihazınızın ekranından izleyebilirsiniz. Yeni eğitim videoları yayınlandıkça internet üzerinden güncelleştirmeler sayesinde bu videoları kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

 • Cihazınızı başka dillerde kullanmak.

Almanca‘nın yanı sıra İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Felemenkçe, Çince (geleneksel ve basitleştirilmiş), Japonca, Rusça ve İbranice dillerini seçerek cihazınızı bu sekilde kullanabilirsiniz. Gayet basit bir şekilde, bu özellik cihazın dünya çapında kullanışlılığını arttırır ve bize dünya çapında geri bildirim almamızda yardımcı olur ve bu geri bildirimlerden bütün kullanıcılarımız faydalanabilir.

 • Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET Almanya’da üretilmiştir.

Bütün Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET ve taşınabilir Rayocomp PS 10 VET Almanya’nın Lennestadt topluluğunda geliştirilip üretilmiştir.

 • Cihazın içinde bulunan parçalar.

Bütün Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET. cihazlarının içinde bulundurduğu parçalar endüstriyel standartlara göre olup, kullanıcı sırandartlarına göre değildir. Bu demek oluyor ki cihaz parçaları olabilecek en kaliteli ve dayanıklı parçalar kullanılarak yapılmıştır. 

Yeni özelliklerin yanısıra cihaz hali hazırda var olan avantajlarla beraber gelmektedir.

 • Paul Schmidt’e göre biyorezonans.
 • Ekranda görüntüleme.
 • Uzman RAH sistemi (Art. 46085).
 • Maksimum kişiselleştirme ve düşük fiyatlar için modüler yazılım dizaynı (neye ihtiyacın varsa onu al).
 • Kiralama ve satın alma opsiyonları.

Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET‘in malzeme kapsamı asağıdaki parçaları kapsamaktadır:

Art. No. 40410: Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET. ana güç bataryası ve şarj aleti, konfor fonksiyonu için entegre edilmiş yeniden şarj edilebilir batarya, kullanma kılavuzu, paketleme, taşıma çantası. Siz kullanıcı olarak tabi ki distirbütörünüz tarafından cihazınızın nasıl kullanılacağı ile ilgili kapsamlı bir şekilde bilgilendireleceksiniz. 

Biz Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET için aşağıda bulunan aksesuarları öneriyoruz.

Özellikle Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET için RAH VET modülü, RAH uzman yazılım sistemi, atlar, köpekler ve kediler için kapsamlı frekans koleksiyonları, hayvanlar için özel çakra programları, hayvan akupunktur titreşim tedavisi, hayvan fizyolojisinin dokunmatik ekranda görselleştirilmesi, enerji bazlı hayvan yemi testleri, enerji bazlı içme suyu testleri içerir. , enerji bazlı alerjen testleri, Bach çiçekleri, Schüssler tuzları vb.şeyler için enerji bazlı testler.

Art.-Nr. 35910: 5li RAH “yeşil kart“ seti. Bu set 5 adet RAH “yeşil kartı“ içermektedir. Bu kartlar Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET. kullanılarak yapılan RAH programları, depolama ve basit frekans değerleri kullanan kullanışlı tedavi programları için kullanılabilir.

Art.-Nr 4005: Rayocomp için yapılmış sökülebilir tablalı ve çek-aç panelli tek parça kayın ağacından masa.

Opsiyon:

Art. No. 22841: Rayocomp PS 10 basic, basit cihaz, taşıma kabı, kullanım kılavuzu, mobil tedaviler için hastanın evinde kullanılabilecek M1, M9, M11 ve M12 modülleri.

Bize Ulaşın

Halkapınar Mahallesi 1202/2 Sokak Gıda Çarşısı İş Hanı No:31/816 İzmir