Rayocomp PS 10

Rayocomp PS 10

Biyolojik rezonans cihazlarının uygulama alanına bağlı olarak tıbbi ürünler ve tıbbi olmayan ürünler mevcuttur. Tıbbi uygulamalar için, Paul Schmidt'e göre Biorezonans, Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med gibi onaylı tıbbi cihazlar tarafından desteklenmektedir. Veteriner Tıbbı, Geleneksel Çin Tıbbı, Yapı Biyolojisi veya Sağlık / Zindelik alanındaki uygulamalar için bu gerekli değildir. Bu uygulamalar için tıbbi olmayan cihazlar mevcuttur. Yalnızca med soneki. burada onaylanmış tıbbi cihazları belirtir; diğer tüm ekler, ör. VET, TCM, BB, tıbbi olmayan cihazları ifade eder.

Rayocomp PS 10 med. son Avrupa ilkelerine uygun olarak üretilen IIa sınıfı bir medikal cihaz olup arka tarafında sertifika numarasını taşımaktadır. 

Bütün Rayocomp PS 10 cihazlarının sınıflandırılması:

Rayocomp PS 10 med.: IIa sınıfı medikal cihaz

Rayocomp PS 10 VET: Medikal olmayan cihaz

Rayocomp PS 10 TCM: Medikal olmayan cihaz

Rayocomp PS 10 BB: Medikal olmayan cihaz

Rayocomp PS 10 Evolution: Medikal olmayan cihaz

Rayocomp PS 10 basic: Medikal olayan cihaz

Rayocomp PS 10 Complete-Edition: Medikal olmayan cihaz

Rayocomp PS 10 Edition 35: Medikal olmayan cihaz 

Rayocomp PS 10 Edition 35, kullanım amacına uygun olarak tıbbi uygulamalar için geliştirilmiştir. Rayonex Biyomedical Ltd'den Paul Schmidt'e göre bu taşınabilir tıbbi biorezonans cihazı DIN EN ISO 13485'e (Tıbbi ürünler için risk yönetimi) uygun kalite yönetim sistemimiz ve onaylanmış kuruluşumuz tarafından yapılan düzenli denetimler sayesinde yüksek kalitesinin sürekliliğini garanti eder. 

Yeni Rayocomp PS 10 med’in öne çıkan özelikleri:

➤ DIN EN 60601-1:2013-12 ve DIN EN 60601-1-2:2016-05 kalite standartlarına uygun olarak üretilen en son onaylanmış IIa sınıfı medikal ürün. Bu ürün 1 Ocak 2019’dan beri yürürlükte olan kalite standartlarının bütün gerekliliklerini yerine getirmektedir.

➤ İçine entegre edilmiş bataryası ve hafifliği sayesinde portatif bir cihazdır.

Entegre şarj edilebilir bataryaya rağmen Rayocomp PS 10 med. sadece 1,7 kgdır. Sonuç olarak, cihaz ayrıca kullanım için idealdir, örn. hastanın evinde evde bakımda. Özellikle kronik hastalığı olan hastalar artık sürekli muayenehaneye gelmek zorunda kalmazlar ve kendilerini evde terapistin talimatlarına göre tedavi edebilirler, örn. RAH “Yeşil Kart” kullanarak.

➤ Dizayn

Rayocomp PS 10 med'in tasarımı, daha büyük Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med'in renkleri ve görünümü ile eşleştirilmiştir. Böylece cihazlar tasarım ve renk olarak uyumlu hale gelir.

➤ Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med kullanarak internet üzerinden güncelleme seçeneği.

Rayocomp PS 10 med. cihazı bir Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med'e bağlandığında internet üzerinden otomatik olarak güncellenebildiğinden, artık en son gelişmelerden her zamankinden daha hızlı faydalanabilir. Lennestadt'taki Rayonex sunucusundan Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med'e önceden indirilmiş olan en son yazılım, Rayocomp PS 10 med'e de rahatça kurulabilir.

➤ Rayocomp PS 10 med. – Almanya‘da üretilmiştir

Taşınabilir Rayocomp PS 10 med. Almanya'da Lennestadt adlı bir toplulukta, tıbbi cihazlar için kalite yönetim sistemi olan DIN EN ISO 13485'e uygun olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir. Ayrıca, TÜV Nord tarafından yıllık olarak denetlenmektedir.

➤ Yeni cihazın dahili bileşenleri

Rayocomp PS 10 med'deki tüm donanım bileşenleri tüketici standartlarına göre değil de endüstriyel standarda göre üretilmektedir. Bu, cihazın tüm bileşenlerinin en yüksek ve en sağlam kalitede olduğu anlamına gelir.

Cihaz, yeni özelliklerin yanı sıra mevcut tüm avantajlarla birlikte gelir:

➤ Geniş ve net okunabilir ekran

➤ Basit frekans değerleri için hızlı erişim seçeneği

➤ Tamamen entegre edilmiş Paul Schmidt’e göre Biyorezonans

➤ RAH uzman sistemi, Art. 2092, Hali hazırda içine entegre edilmiştir.

➤ Maksimum özelleştirme ve düşük maliyet için modüler yazılım tasarımı (BWYN – ihtiyacınız olanı satın alın)

Rayocomp PS 10 med'in tedarik kapsamı aşağıdaki bileşenlerden oluşur: 

Art. No.: 20100: Ana güç ünitesi ve şarj aleti, RAH modülü (Art. No. 2092), entegre edilmiş yeniden şarj edilebilir batarya, kullanım kılavuzu, paketleme ve taşıma çantası içeren Rayocomp PS 10 med.

Elbette, kullanıcı olarak siz, distribütörünüz tarafından cihazın çalışması ve kullanımı hakkında kapsamlı bir şekilde bilgilendirileceksiniz. 

Rayocomp PS 10 med için aşağıda bulunan aksesuarları öneririz.

Art.-Nr. 4000: Siyah yapay deri yastıklı, gömme dedektör ve 5m bağlantı kablolu tek parça kayın ağacı tedavi yatağı.

Art.-Nr 4005: Rayocomp için yapılmış sökülebilir tablalı ve çek-aç panelli tek parça kayın ağacından masa.

Art.-Nr. 35910: 5li RAH “yeşil kart“ seti. Bu set 5 adet RAH “yeşil kartı“ içermektedir. Bu kartlar Rayocomp PS 10 med. kullanılarak yapılan RAH programları, depolama ve basit frekans değerleri kullanan kullanışlı tedavi programları için kullanılabilir. 

Opsiyon:

Rayocomp PS 10 Basic cihazı, taşıma çantası, hastanın evinde mobil kullanım için M1,M9,M11 ve M12 Modülleri, Art. 20125 

Rayocomp PS 10 basic'in üstün faydaları: Hasta kendi terapi programlarına giremez ve sadece terapist tarafından terapi için oluşturulan RAH “Yeşil Kart”ı kullanabilir.

Cihazımız Almanya’da TÜV NORD taradından akreditedir ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığıma ÜTS kayıtları yapılmış, bakanlık onayı almıştır.

Rayonex PS 10 med cihazımızın ÜTS kodu: 4260647512922

Bize Ulaşın

Halkapınar Mahallesi 1202/2 Sokak Gıda Çarşısı İş Hanı No:31/816 İzmir