Rayocomp PS 1000 polar 4.0

Rayocomp PS 1000 polar 4.0

Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med. son Avrupa ilkelerine uygun olarak üretilen IIa sınıfı bir medikal cihaz olup arka tarafında sertifika numarasını taşımaktadır. 

Burada bütün Rayocomp PS 1000 polar 4.0 cihazlarının özelliklerini görebilirsiniz:

Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med.: IIa sınıfı medikal cihaz.

Rayocomp PS 1000 polar 4.0 VET: Medikal olmayan cihaz.

Rayocomp PS 1000 polar 4.0 TCM: Medikal olmayan cihaz.

Rayocomp PS 1000 polar 4.0 BB: Medikal olmayan cihaz.

Rayocomp PS 1000 Polar 4.0: Medikal olmayan cihaz. 

Paul Schmidt’e göre yeni Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med.‘in geliştirilmesi Biyorezonans’da gerçek bir evrimi temsil etmektedir. 1 Ocak 2019’dan beri yürürlükte olan en son medikal ürün standartlarına ulaşmak ve onay alması için bu cihazın geliştirilmesine 3.5 milyon euro yatırım yapılmıştır. Rayonex Biyomedikal LDT‘nin bu yüksek seviye medikal biyorezonans cihazının her zaman yüksek kalitede üretilmesini garantilemek adına DIN EN ISO 13485 ile uygunluk sağlayan kalite yönetim sistemimiz ve onaylanmış kuruluşlar tarafından düzenli olarak denetlenir. 

Yeni Rayocomp PS 1000 Polar 4.0 med. Cihazının dikkat çeken noktaları.

 • DIN EN 60601-1:2013-12 ve DIN EN 60601-1-2:2016-05 kalite standartlarına uygun olarak üretilen en son onaylanmış IIa sınıfı medikal ürün. Bu ürün 1 Ocak 2019’dan beri yürürlükte olan kalite standartlarının bütün gerekliliklerini yerine getirmektedir.
 • Terapi için yüksek hızlı RAH. Hiçbir RAH programının hazır olması terapi için kullanılmadan önce 1 saniyeden uzun sürmez. Bu, kullanıcıya çok zaman kazandırır.
 • Yaklaşık %20 daha hızlı olan dipol anten sistemi. Cihazın içinde bulunan dipol anten sisteminin hızı %20 arttırılabilir. Bu özellik terapi esnasında daha da cok zaman tasarrufu sağlar.
 • Konfor fonksiyonu olarak entegre edilmiş yeniden şarj edilebilir batarya. Yeni Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med. Standart konfor fonksiyonu olarak içinde yeniden sarj edilebilir batarya bulundurmaktadır. Bu batarya kesintisiz güç kaynağı olarak çalışır ve elektrik kesintileri bile olsa cihazınız çalışmaya devam eder.
 • Internet üzerinden güncellenebilir cihaz. Bu cihazın internet üzerinden güncellenebilmesi sayesinde cihaz kullanıcıları son gelişme ve güncellemelere artık her zamankinden çok daha hızlı ulaşabilir. Cihaz gerekli komutlar verildikten sonra Almanya Lennestadt’da bulunan Rayonex sunucularına otomatik bağlanarak son gelişme ve güncellemeleri indirip kurulumun yapar böylece cihazı yeniden başlattığınızda en son geliştirilmiş ve güncellenmiş özelliklere sahip olursunuz. Cihazlarımızın içinde kurulu olan bakım yazılımı sayesinde eğer isterseniz bizim mühendislerimiz cihazınıza bağlanarak gerekli bakım ve onarım işlemlerini yerine getirebilirler. Bunlara ek olarak internet üzerinden eğitim alabilirsiniz. Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med.‘i kullanarak daha kücük cihazlarınızı, Rayocomp PS 10 med. cihazınızı güncelleştirebilirsiniz. Yeni 4.0 özellikleri sayesinde en güncel gelişmelere hiçbir zaman olmadığı kadar hızlı erişebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Printer çeşitliği ve PDF biçiminde çıktı almak.

Rayoncomp PS 1000 polar 4.0 med. 3 evrensel printer sürücüsünü içinde barındırmaktadır (Epson, Canon ve HP), bu demek oluyor ki cihazınız çeşitli yazdırıcılara direk bağlanabilir. Rayocomp 1000 polar 4.0 med.‘in yeni özellikleri sayesinde geleneksel kağıda çıktı almak yerine PDF biçimine çevirme özelliği bulunmaktadır. Bu seçenek özellike müşterilerinize e-mail atmak veya dökümanlarınızı dijital olarak göndermek ve saklamak için çok kullanışlıdır.

 • Ayarlanabilir arka plan ışıkları.

Yeni Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med. yaptığınız çalışmanın rengiyle görüntünün arka plan rengini eşlemenizi sağlar. Bu sayede yaptığınız çalışmayla cihazınız mükemmel bir harmoni içinde olur.

 • Entegre edişmiş eğitim videoları.

Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med’in en önemli özellikleri içine entegre edilmiş bir şekilde uygun bir dille anlatımı yapılmış kolayça anlaşılabilecek videolar içerir. Bu videoları cihazınızın ekranından izleyebilirsiniz. Yeni eğitim videoları yayınlandıkça internet üzerinden güncelleştirmeler sayesinde bu videoları kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

 • Cihazınızı başka dillerde kullanmak.

Almanca‘nın yanı sıra İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Felemenkçe, Çince (geleneksel ve basitleştirilmiş), Japonca, Rusça ve İbranice dillerini seçerek cihazınızı bu sekilde kullanabilirsiniz. Gayet basit bir şekilde, bu özellik cihazın dünya çapında kullanışlılığını arttırır ve bize dünya çapında geri bildirim almamızda yardımcı olur ve bu geri bildirimlerden bütün kullanıcılarımız faydalanabilir.

 • Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med. Almanya’da üretilmiştir.

Bütün Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med ve taşınabilir Rayocomp PS 10 med. DIN EN ISO 13485 kalite standartları çerçevesinde Almanya’nın Lennestadt topluluğunda geliştirilip üretilmektedir. Bu cihazlar ayrıca yıllık olarak TÜV Nord tarafından denetlenmektedir.

 • Yeni cihazın içinde bulundurduğu parçalar.

Bütün Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med. cihazlarının içinde bulundurduğu parçalar endüstriyel standartlara göre olup, kullanıcı sırandartlarına göre değildir. Bu demek oluyor ki cihaz parçaları olabilecek en kaliteli ve dayanıklı parçalar kullanılarak yapılmıştır. Yeni özelliklerin yanısıra cihaz hali hazırda var olan avantajlarla beraber gelmektedir.

 • Paul Schmidt’e göre biyorezonans.
 • Ekranda görüntüleme.
 • Uzman RAH sistemi (Art. 46085).
 • Maksimum kişiselleştirme ve düşük fiyatlar için modüler yazılım dizaynı (neye ihtiyacın varsa onu al).
 • Kiralama ve satın alma opsiyonları.

Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med‘in malzeme kapsamı asağıdaki parçaları kapsamaktadır:

Art. No. 40400: Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med. ana güç bataryası ve şarj aleti, RAH modülü (Art. No. 46085), konfor fonksiyonu için entegre edilmiş yeniden şarj edilebilir batarya, kullanma kılavuzu, paketleme, taşıma çantası. Siz kullanıcı olarak tabi ki distirbütörünüz tarafından cihazınızın nasıl kullanılacağı ile ilgili kapsamlı bir şekilde bilgilendireleceksiniz. Biz Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med. için aşağıdaki aksesuarları öneriyoruz.

Art.-Nr. 4000: Siyah yapay deri yastıklı, gömme dedektör ve 5m bağlantı kablolu tek parça kayın ağacı tedavi yatağı.

Art.-Nr 4005: Rayocomp için yapılmış sökülebilir tablalı ve çek-aç panelli tek parça kayın ağacından masa.

Art.-Nr. 35910: 5li RAH “yeşil kart“ seti. Bu set 5 adet RAH “yeşil kartı“ içermektedir. Bu kartlar Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med. kullanılarak yapılan RAH programları, depolama ve basit frekans değerleri kullanan kullanışlı tedavi programları için kullanılabilir.

Opsiyonel:

Art. No. 22841: Rayocomp PS 10 basic, basit cihaz, taşıma kabı, kullanım kılavuzu, mobil tedaviler için hastanın evinde kullanılabilecek M1, M9, M11 ve M12 modülleri.

Biyolojik rezonans cihazlarının uygulama alanına bağlı olarak tıbbi ürünler ve tıbbi olmayan ürünler mevcuttur. Tıbbi uygulamalar için, Paul Schmidt'e göre Biorezonans, Rayocomp PS 1000 polar 4.0 med gibi onaylı tıbbi cihazlar tarafından desteklenmektedir. Veteriner Tıbbı, Geleneksel Çin Tıbbı, Yapı Biyolojisi veya Sağlık / Zindelik alanındaki uygulamalar için bu gerekli değildir. Bu uygulamalar için tıbbi olmayan cihazlar mevcuttur. Yalnızca med soneki. burada onaylanmış tıbbi cihazları belirtir; diğer tüm ekler, ör. VET, TCM, BB, tıbbi olmayan cihazları ifade eder.

Cihazımız Almanya’da TÜV NORD taradından akreditedir ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığıma ÜTS kayıtları yapılmış, bakanlık onayı almıştır.

Rayonex Rayocomp Polar 1000 med 4.0 cihazımızın UTS kodu: 4260647512908

Bize Ulaşın

Halkapınar Mahallesi 1202/2 Sokak Gıda Çarşısı İş Hanı No:31/816 İzmir