Mini Rayonex

Mini Rayonex

Organizmadaki jeopatik stresi ve elektromanyetik kirliliği harmonize eden bir ürün

Rayonex Biomedical GmbH, 30 yılı aşkın bir süredir MINI-Rayonex'i üretmektedir. Şimdiye kadar 100.000'den fazla ünite üretildi.

Tıpkı güneş ışığının frekans spektrumunun D vitamini seviyelerini, pigment oluşumunu veya melanin oluşumunu düzenlemesi gibi, deneyimlerimize göre organizmada düzenlemeleri tetikleyebilecek başka birçok frekans spektrumu da vardır. Paul Schmidt'e (BaPS) göre Biorezonans ilkelerinin rehberliğinde, temel frekans değeri “12.5“, bir dipol anten sistemi kullanılarak MINI-Rayonex'e entegre edildi.

BaPS içerisinde 12,50, organizmanın herhangi bir strese maruz kaldığında temel düzenleme yeteneği üzerinde çok olumlu etkisi olan en önemli temel frekans değerlerinden biridir.

Paul Schmidt'e göre Biorezonans'ta kullanılan dipol anten sistemi, sonuçları laboratuvar koşullarında elde edilen çok ilginç in-vitro çalışmalara da konu olmaktadır. Dartsch Bilimsel Enstitüsü tarafından yapılan bir hücre-biyolojik araştırma, bu tür temel frekans değerleri aracılığıyla hücre yapılarının düzenleme yeteneğinin çok olumlu yönde etkilenebileceğini göstermektedir. Çalışma burada bulunabilir.

Uygulama: MINI-Rayonex'i etiketi yukarı bakacak şekilde insan vücudunun veya hayvanın yakınında (vücuda maksimum 2 metre mesafe) düz bir şekilde yatırın. MINI-Rayonex için iyi bir yer, uzun süre size yakın olduğu yerdir, örneğin komodin üzerinde veya ofiste masanın üzerinde. MINI-Rayonex'i bir çantada veya cepte taşırken, etiket vücuttan uzak durmalıdır.

Bize Ulaşın

Halkapınar Mahallesi 1202/2 Sokak Gıda Çarşısı İş Hanı No:31/816 İzmir